Приховані двері


Приховані двері: дзеркало/склоЗустрічайте новинку серед дверей! Наймодніша альтернатива традиційним моделям вже представлена в новій колекції прихованих дверей від OneLightDoor.

Перед Вами лінія сучасних дверей, для якої ми спеціально розробили унікальну систему алюмінієвого короба прихованого типу. Максимально зливаючись зі стінами, такі двері по правді вважаються найбільш компактними та зручними. Полотно дверей може бути виконане за індивідуальними розмірами та в будь-якому оформленні: керамічна плита, пластик, дзеркало,скло, а також інтерєрна фарба.

ЗамовитиПриховані двері: фарба інтер`єрна
Ми зможемо підібрати для Вас будь-які інші матеріали та текстури, які найчастіше використовуються у сучасних інтер’єрах. Двері-неведимки можуть повністю зливатись зі стіною одразу з обох боків, а можуть стати таємним входом в одну з кімнат.

Замовити

Приховані двері: кераміка "Ламінам"


Обравши приховані міжкімнатні двері, Ви з впевненістю переконаєтесь, що це правильна дизайнерська знахідка у оформленні інтер’єру Вашої оселі. А в нас Вы з можете придбати будь-який вид прихованих дверей на Ваш смак!

Замовити

Пластик НPL

Замовити

Шпон

Замовити

Фарба поліуретанова RAL

Замовити

[email protected]

097 57 25 886