Про нас


Наша Компанія працює на українському ринку з 2002 року. Впродовж цих років наші спеціалісти проектують найоригінальніші та найсміливіші ідеї для дому. Запевняємо, що працюючи з нами,будь-яка Ваша фантазія стане реальністю. Ми змогли приємно здивувати 97% наших клієнтів, тому неодмінно здивуємо і Вас!

Нашою метою є створення проектів естетичної цілісності, тобто гармонійного поєднання якості, практичності та зручності. MDF Design презентує для своїх клієнтів справді унікальні фасади. Ми працюємо лише з високоякісними та перевіреними матеріалами, тому з впевненістю гарантуємо, що будь-який проект, створений для Вас, служитиме не одне десятиліття. Якщо Ви вже знаєте, якими бажаєте бачити майбутні кухню, дитячу чи вітальню, наші дизайнери підкажуть, як максимально компактно та зі смаком поєднати задумане. А, якщо Ви ще навіть не вирішили, як оздобити свою оселю, ми підготували великий асортимент варіантів саме для Вас. Ми співпрацюємо з різними дизайнерами, тому, якщо у Вас є свій спеціаліст у цій сфері, ми надаємо йому усю необхідну консультацію та вчимо правильності конструювання певних моментів.

Часто для господаря чи господині важливими є навіть найменші тонкощі, оскільки саме від них може залежати функціональність та практичність всього простору. Врахувавши Ваші смаки, побажання та можливості, наші фахівці створять неповторний та оригінальний проект Вашої мрії. Запорукою успішної проектації, насамперед, є комплексне рішення. Для того, щоб вітальня стала справді комфортним та стильним місцем відпочинку, необхідно правильно та з розумом скомпонувати головні елементи. Ми працюємо у різних стилях та напрямках, завжди йдемо у ногу з часом, пропонуємо різноманітність колірних і фактурних рішень, використовуємо якісну фурнітуру одних із найпровідніших фірм.

Ще однією нашою родзинкою є двері Лайтдор, для створення широкого асортименту яких ми використувуємо власне модернізоване обладнання. Прогрес сучасних технологій сьогодні розширює сфери їх використання. Спеціальне наповнення середини полотна міжкімнатних дверей дає можливість ще надійніше та ще довше прослужити Вашій квартирі. Варто також завдячувати міцному та надійному каркасу, адже лише в такому випадку двері стійкі до перекосів та деформацій. Ми потурбувались також й про те, щоб впродовж експлуатації такі двері не потребували особливого догляду та були безпечними для здоров'я.

Ми перші на українському ринку продумали концепцію прихованих дверей – ідеальне рішення в невеликих квартирах, що зекономить Ваш простір. Проте, навіть у великогабаритних квартирах необхідність в установленні прихованих дверей є нагальною, адже часто звичайні двері можуть заважати вільному пересуванню. Така конструкція вимагає клопітливого встановлення та врахування найтонших деталей, тому про приховані двері краще думати вже на стадії ремонту.

Запрошуємо Вас ознайомитись із широким асортиментом шаф-купе ЛайтДор з компланарною системою розсувних дверей, адже саме ми маємо патент на винахід. Перевірений механізм з моментальною швидкістю став популярним та найбільш затребуваним серед тисячі споживачів в Україні. Найважливішим пріоритетом нашої роботи є задоволений покупець, тому запрошуємо з радістю до нашої команди - реалізуємо Вашу мрію разом!

DECOR.ua - Каталог мебели: кухни, шкафы, столы