Кухні


Кухня KH0101

Кухня KH0101 - втілення ідеї мінімалізму, функціональності, свободи і простору. Ця оригінальна ідея для кухні з легкістю доповнить загальну концепцію стилю цілої квартири. Надзвичайно гарна комбінація сірого кольору та фактури дерева створить теплу атмосферу, зробить Вашу квартиру стильною та затишною. Функціональність, практичність і простота - це бездоганне та модне рішення для Вашої кухні.

Кухня KP0201

Мрієте про наймоднішу кухню цього сезону? Тоді Вам до нас! KP0201 - це сучасна кухня, яка поєднала у своєму дизайні усі модні тенденції сьогодення. Чистота і ясність ліній, спокійне оздоблення підлоги, стін і стелі, а також найпопулярніший в сучасних інтер’єрах білий колір- зроблять Вашу кухню теплою та справді атмосферною. Ще більшого затишку у Вашій кухні можна досягнути за допомогою багаторівневого використання точкових світильників. Кухня KP0201 оздоблена м’яким світлом, що рівномірно розподілене вздовж периметру. Особлива риса такої стильної кухні – прямолінійний фасад, доповнений вигідним і зручним розташуванням меблів.

Кухня KP0401

Така кухня стане справжнім втіленням вишуканості у Вашому домі. Розумний баланс між елементами моди та вкрапленнями беззаперечної класики представляємо у проекті KP0401. Такий зручний та ергономічний варіант кухні не може не порадувати навіть найвибагливіших господинь. Тут Ви знайдете усе, що потрібно для роботи: оптимальна кількість шафок і поличок, зручна стільниця, легкодоступна раковина. Кухня нашого часу – це вже не просто робоча зона, а й місце для відпочинку всієї сімї. Сучасні ексклюзивні меблі у поєднанні з великою кількістю світла - свіжий подих для Вашої оселі.


DECOR.ua - Каталог мебели: кухни, шкафы, столы